SPOTKANIE Z ABSOLWENTAMI

W jednym z wierszy Robert Frost napisał:

Zdarzyło mi się niegdyś ujrzeć w lesie rano

Dwie drogi; wybrałem tę mniej uczęszczaną -

Reszta wzięła się z tego, że to ją wybrałem.

To właśnie te słowa poety stały się mottem wyjątkowego spotkania z absolwentami EKOLI. Opowiedzieli oni ósmoklasistom, którzy za chwilę staną na edukacyjnych rozdrożach, o swoich obecnych szkołach. Zdradzili różne tajemnice, których próżno szukać w ulotkach reklamowych. Uczniowie słuchali z uwagą starszych kolegów, których opinie mogą pomóc w wyborze szkoły średniej.  Serdecznie dziękujemy Zosi Kurek, Julce Weretko, Ani i Julii Cieplik, Oliwce i Maksowi Pordzikom, Ali Dróżdż, Weronice Wołkowskiej, Kamili Cygan, Marcie Stokłosie, Natalce Nabzdyk, Stasiowi i Jankowi Wróblom oraz Marcinowi Zubrzyckiemu za to spotkanie, za otwartość i optymizm.