Sprzątanie Lasu Pilczyckiego

W sobotnie  kwietniowe przedpołudnie grupa wolontariuszy z klasy 8a, Klaudia, Sylwia, Kuba, Marcel, Maks oraz inicjatorka akcji pani Anna Bocian (przy wsparciu psa Molly), posprzątała Las Pilczycki od strony stawów na wrocławskich Pilczycach. Różnorodność śmieci zadziwiła wszystkich, wolontariusze znaleźli w lesie, między innymi płaszcz skórzany, ruter, dwie nogi do biurka, torbę turystyczną, pasek, trzy 60-litrowe torby plastiku i 113 butelek szklanych. Praca dała uczniom dużo satysfakcji i będzie kontynuowana w każdą sobotę do końca kwietnia w grupach złożonych z uczniów obu ósmych klas.