I NA ZIELIŃSKIEGO, I NA BEYZYMA...JESTEŚCIE!

Drodzy Uczniowie,

jak w każdej sprawie zdania są na pewno podzielone, jedni smucą się, że tak szybko minęła wakacyjna beztroska i kończy się lato, innych cieszy szkolny rytm i klasowe spotkania...
Najważniejsze jednak jest to, że mimo pandemicznych ograniczeń rok szkolny 2021/2022 rozpocznie się 1 września tradycyjnie w murach szkoły i w stacjonarnym trybie nauki. Mamy nadzieję, że pełni energii, z optymizmem, dobrze zmotywowani, życzliwi i otwarci, począwszy od pierwszych wrześniowych dni, odnajdziecie się szybko w szkolnej codzienności, wspierani przez nas i zawsze otoczeni opieką.
Życzymy wszystkim uczniom, aby szkolne dni i tygodnie mijały zdrowo, w poczuciu wspólnoty, koleżeństwa oraz dobrej, satysfakcjonującej pracy.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
Zespołu Szkół EKOLA

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego w SP EKOLA:

• godz. 8.30 klasy 5, 6a, 6b
  • godz. 9.00 klasy 8a, 8b
  • godz. 9.30 klasy 7a, 7b, 7c
  • godz. 10.00 klasy 4a, 4b, 4c
  • godz. 10.30 klasy 2, 3a, 3b
  • godz. 11.00 klasy 1a, 1b.