EDUKACJA TO RELACJA

Dzień Edukacji w EKOLI  miał w tym roku szczególny charakter, ponieważ w gronie tych, którzy są dla nas najważniejsi – naszych uczniów, nauczycieli, absolwentów i rodziców –zainaugurowaliśmy obchody 30-lecia szkoły. O jej pięknej historii opowiedziała pani  prezes Jolanta Węglowska, zaś pani dyrektor Joanna Lejza przyjęła do grona ekolowej społeczności nowych uczniów. Ponieważ od początku istnienia szkoły ważna jest dla nas ekologia, uczniowie poznali także postać Simony Kossak, biologa z wykształcenia, a ekolożki z zamiłowania, która będzie patronką tego roku szkolnego. Zainspirowani jej historią czwartoklasiści wzięli udział w projekcie dotyczącym Puszczy Białowieskiej.  Byli i obecni uczniowie, rodzice oraz nauczyciele uczestniczyli również w panelu dyskusyjnym „EKOLA: wczoraj – dziś – jutro”, który potwierdził, że dla wszystkich należących do społeczności EKOLI edukacja to przede wszystkim relacja. Dziękujemy uczestnikom, albowiem świadomość, że mamy uczniów, którzy odważnie wyrażają swoje zdanie, fantastycznych absolwentów, serdecznie nas wspominających, i życzliwych rodziców, to najlepszy prezent na Dzień Nauczyciela.

GALERIA ZDJĘĆ