RÓŻNORODNOŚĆ DAJE MOC!

Jednym z licznych działań, które odbyły się w EKOLI w ramach Tygodnia Tolerancji i Życzliwości, były warsztaty „Różnorodność daje moc!” prowadzone przez p. Małgorzatę Czaicką-Moryń z Wrocławskiej Fundacji Edukacji Europejskiej i Współpracy Międzynarodowej Freya. Wzięli w nich udział uczniowie z klas 6a oraz 7b, którzy z szacunkiem dla własnych, różnorodnych poglądów starali się znaleźć odpowiedzi na pytania o przyczyny migracji i uchodźstwa, określić wyzwania, jakie ze sobą niosą, zmierzyć się ze stereotypami, zastanowić, jakie szanse daje wielokulturowość, ale przede wszystkim dojrzeć w obcym  człowieka. To były ważne spotkania. Dziękujemy!

GALERIA ZDJĘĆ