TO BĘDZIE DOBRY ROK…

Choć wakacje za nami, a daty w kalendarzu przypominają, że ostatnie dni lata mijają za szybko, to mamy nadzieję, że wspomnienia o pięknych miejscach, niezwykłych podróżach, nowych przyjaźniach pomogą Wam  już od pierwszego września mierzyć się z nowymi wyzwaniami, a powrót do szkoły będzie dobrym początkiem dobrego roku.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam przede wszystkim zdrowia i pozytywnej energii, motywacji do pracy, wzajemnej życzliwości i poczucia wspólnoty. Pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie i pomoc, na rozmowę i wspólne rozwiązanie nawet najtrudniejszych spraw czy nie tylko szkolnych problemów.

Czekamy z radością na powakacyjne spotkania z Wami, ale też na  każdą lekcję, i choć o optymizm dzisiaj niełatwo, to jesteśmy przekonani, że dzięki Wam nowy rok szkolny 2022/2023 będzie inspirujący, twórczy, satysfakcjonujący, po prostu dobry.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA