BIAŁO? ZIELONO? TAK, TO JUŻ FERIE!

Długo w tym roku uczniowie dolnośląskich szkół czekali na zimowe ferie, styczeń trwał w nieskończoność i nawet zawsze krótki luty się dłużył, ale nareszcie możemy odpocząć. Na pokrytych świeżym śniegiem karkonoskich czy alpejskich stokach, pod błękitnym niebem Hiszpanii albo nad polskim zawsze pięknym morzem… Niektórzy pewnie zostaną w domu, z książką, z ulubionymi zwierzakami, po prostu leniuchując i choć na dwa tygodnie zapominając o szkolnych obowiązkach. Wszystkim uczniom, niezależnie, gdzie będą i jak spędzą ten wolny czas, życzymy zdrowia, feryjnych przyjemności, bezpiecznych miejsc i dobrej energii nawet w pochmurne dni.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół EKOLA