GRUPA TWÓRCZEGO CHAOSU PREZENTUJE…

Bardzo różnorodne projekty uczniowie z grupy Twórczego Chaosu zaprezentowali szkolnej społeczności 14 czerwca. Czwartoklasiści z koleżanką z 5a przygotowali potrawy i odpowiednie fragmenty utworów, aby zilustrować projekt „Co jedzą w literaturze ?”, ich koleżanki z 5b przedstawiły połączony z występem motyw tańca w literaturze i sztuce, krótką historię teledysku i nakręcony samodzielnie wideoklip oraz książkę dotykową na temat frazeologizmów zaprezentowały uczennice z 7a. Muzyczny występ Zosi urozmaicił cały pokaz, a do jego obejrzenia zachęcamy wszystkich. Warto zobaczyć na filmie ekolowe talenty!