Bieżący miesiąc

LISTOPAD 2019

01.11 Wszystkich Świętych – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

31.10 - 4.11 (klasy 7) - Wyjazd do Krzyżowej w ramach wymiany międzynarodowej z partnerską szkołą RGB w Hildesheim

04.11 (wybrani uczniowie) - Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

04.11 (wybrani uczniowie) - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt

04.11 (klasy 1-3) - Koncert muzyczny z cyklu W Krainie Pani Muzyki:  "Bębenek i jego przyjaciele"

05.11 (klasa 4b) - Wyjście do Radia Wrocław

05.11 (klasy 7) - Wyjście na lekcję kinową z uczniami klas siódmych, którzy nie pojechali do Krzyżowej

07.11 (klasa 6a) - Sparing w koszykówkę: klasa 6a EKOLA kontra klasa 6a PARNAS

07.11 (klasa 3) - Wyjście na zajęcia w Muzeum Archeologicznym pt. SZLAKIEM SKARBÓW WOJOWNIKÓW

07.11 (klasa 4b) - Wyjście do Centrum Historii Zajezdnia na zajęcia: „Wrocław - moja mała ojczyzna”

08.11 (klasa 2a) - Zajęcia w MultiCentrum: Wrocławskie wiatrowskazy. Zwiedzanie Wrocławia z lornetką

11.11 - Święto Niepodległości – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

12.11 (klasa 3) - Zdobycie kolejnego punktu widokowego do Korony Wrocławia – wieża widokowa Katedry wrocławskiej

14.11 - Koncert  z okazji Święta Niepodległości

18-22.11 - Zajęcia edukacyjno - wypoczynkowe w Domu Wczasów Dziecięcych Architekton w  Karpaczu

21.11 - Dzień życzliwości 

22.11 (wybrani uczniowie klas 7-8) - Wyjście na Międzynarodowe drużynowe zawody matematyczne Junior Náboj

22.11 (chętni uczniowie klas 6-8) - Wieczór Teatralny  w  Teatrze Muzycznym CAPITOL. Wyjście na spektakl "Trzej muszkieterowie”

26.11 (klasy 5) - Wyjście klas piątych do teatru ATM na  spektakl „Dżangala”

26.11 (klasa 3) - Zdobycie kolejnego punktu widokowego do Korony Wrocławia – Mostek czarownic na kościele Marii Magdaleny

27.11 (chętni uczniowie klas 2-8) - Konkurs Alfik Matematyczny

28.11 (klasa 4b) - Wyjście do American Corner

28.11 (klasa 3) - Zajęcia warsztatowe w MultiCentrum

28.11 (klasa 2a) - Zajęcia edukacyjne i zwiedzanie wystawy z przewodnikiem w Centrum Historii Zajezdnia

 

PAŹDZIERNIK 2019

01.10 (klasy 4-6)Podchody Językowe z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych

03.10 (klasy 1-3) - Europejski Dzień Języków Obcych dla klas 1 – 3 SP

03.10 (klasa 4a) - Wyjście do Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej na lekcję biblioteczną

04.10 (klasa 4b) - Wyjście do Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej na lekcję biblioteczną

07.10 (klasy 1-3) - Koncert z cyklu „W krainie Pani Muzyki” pt. „Żeglarze i piraci na morzu pełnym dźwięków”

08.10 (klasa 2a) - Rodzice czytają dzieciom legendy wrocławskie w ramach projektu "Ja i moje miasto Wrocław"

09.10 (klasa 3) - Udział w warsztatach pt. „Wielokulturowość, czyli świat jest ciekawy"

10.10 (klasy 4-8) - Młodzi głosują

11.10 (klasa 2b) - Wyjście do Towarzystwa Miłośników we Wrocławiu oraz zdobycie pierwszej wieży z Korony Wrocławia

11.10 (wybrani uczniowie) - Jesienne warsztaty destination imagination

11.10 (klasa 2a) - Wycieczka z przewodnikiem "Śladami wrocławskich krasnali" w ramach projektu "Ja i moje miasto Wrocław"

14.10  -   Pasowanie na ucznia i czytelnika EKOLI

Śniadanie z wychowawcą

Mecze w koszykówkę i piłkę nożną: nauczyciele i uczniowie

15.10 (klasa 6b) - Wyjście do Teatru ATM Scena na Bielanach na spektakl "Kuźnia”

16.10 (chętni uczniowie) - Etap szkolny konkursu zDolny Ślązak z języka polskiego

16.10 (chętni uczniowie) - Etap szkolny konkursu zDolny Ślązak z historii

17.10 (chętni uczniowie) - Etap szkolny konkursu zDolny Ślązak z matematyki

17.10 (chętni uczniowie) - Etap szkolny konkursu zDolny Ślązak z fizyki

17.10 (klasa 5a i 5b) - Warsztaty animacji poklatkowej

17.10 (klasa 3) - Wycieczka do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej na warsztaty geologiczne w kamieniołomach w Lubiechowej

18.10 (klasa 3) - Wyjście na warsztaty do ZOO "O wilku mowa"

18.10 (chętni uczniowie) - Etap szkolny konkursu zDolny Ślązak z biologii

18.10 (chętni uczniowie) - Etap szkolny konkursu zDolny Ślązak z chemii

18.10 (chętni uczniowie) - Wieczór Teatralny w Teatrze Komedia: wyjście na spektakl „Nic nie gra”

19.10 (chętni uczniowie) - Olimpiada Historyczna

21.10 (chętni uczniowie) - Etap szkolny konkursu zDolny Ślązak z języka angielskiego

21.10 (chętni uczniowie) - Etap szkolny konkursu zDolny Ślązak z języka niemieckiego

22.10 (chętni uczniowie) - Etap szkolny konkursu zDolny Ślązak z geografii

22.10 (zespół Radio EKOLA) - Wyjście na Warsztaty do Radio Wrocław

22.10 (klasy 1a i 1b) - Wyjście do kina w ramach Edukacji Filmowej na film „Alfie mały wilkołak”

24.10 (klasa 5c) - Warsztaty animacji poklatkowej

25.10 (klasa 2a) - Zajęcia w MultiCentrum: "Wrocław w chmurach" w ramach projektu "Ja i moje miasto Wrocław"

28.10 (chętni uczniowie) - I etap XVII Ogólnopolskiego konkursu polonistycznego "Z poprawną polszczyzną na co dzień”

28.10 - Konsultacje z nauczycielami

29.10 (chętni uczniowie) - I etap XVI Ogólnopolskiego konkursu polonistycznego "Z ortografią na co dzień”

29.10 (klasa 2a) - Rodzice czytają dzieciom legendy wrocławskie w ramach projektu "Ja i moje miasto Wrocław"

31.10 (klasa 3) - Wyjście na zajęcia w MultiCentrum „Panorama Racławicka”

31.10 (klasa 4a i 4b) - Warsztaty programowania Ozobotów

 

WRZESIEŃ 2019

02.09 -  Uroczyste Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

godz 8:30 - klasy 4-5

godz. 9:30 - klasy 6-8

godz. 10:30 - klasy 1-3 

05.09 (klasy 1-3) - Wycieczka integracyjna dla klas 1-3 do DOMASŁAWIC 

06.09 (klasa 4b) - Wyjście klasowe na warsztaty integracyjne w Centrum Inicjatyw Wszelakich

06.09 (chętni uczniowie) - Narodowe Czytanie – quizy dla uczniów prowadzone przez szkolne radio

09.09 - Spotkania wychowawców z rodzicami

16.09 (chętni uczniowie) - Międzynarodowy Dzień Kropki  - święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności – finał działań prowadzonych w dniach 9-16 września. 

19.09 (klasy 5) - Wyjście na lekcję kinową: „Podróż po kinie gatunków”

19.09 (klasy 1-3) - Wyjście na lekcję kinową: „Tajemnice planu filmowego”

20.09 (klasy 7-8) - Wyjście na lekcję kinową: „W świecie gatunków filmowych”

23.09 (wszyscy uczniowie) - Debata kandydatów na Marszałka Sejmiku Uczniowskiego

24.09 (wszyscy uczniowie) - Wybory Marszałka Sejmiku Uczniowskiego

24.09 (klasa 8) - Cyrk fizyczny pokaz w ramach DFN

25.09 (chętni uczniowie z klas 7-8) - Wieczór Teatralny w Teatrze Współczesnym: „Powrót króla”

26.09 (klasa 3) - Warsztaty w MultiCentrum - Panorama Racławicka

26.09 (chętni uczniowie z klas 7-8) - Część testowa XV Olimpiady Matematycznej Juniorów

27.09 (klasy 4) - Rajd jesienny w okolice Ślęży

27.09 (klasy 5-6) - Rajd jesienny do Janowic Wielkich – kolorowe jeziorka

27.09 (klasy 7-8) - Rajd jesienny do Arboretum leśnego w Stradomii

30.09 (klasy 6-8) - Spotkanie w auli z pisarką Patrycją Dołowy 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji