Zajęcia pozalekcyjne

Plan zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2019/2020:

KLASY 1-3

Zajęcia teatralne (kl. 1-3) - w planie lekcji

Karate (kl. 1-3) - w planie lekcji 

Szachy (kl. 1-3) - w planie lekcji

Eksperymenty (kl. 2-3) - w planie lekcji

Chór (kl. 1) - piątek 14:00 - 14:45

Chór (kl. 2-3) - poniedziałek 14:50 - 15:35

Koło plastyczne (kl. 1-3) - czwartek 13:40 - 14:20

Zajęcia Pracowni Sztuk Tradycyjnych - fundacja OVO (kl. 2) - środa 15.15-16.45 

Koło języka niemieckiego (kl. 1a) - czwartek 13:40 - 14:20

Koło języka niemieckiego (kl. 1b) - poniedziałek 15:40 - 16:25

SKS (kl. 1-3) - wtorek 15:40 - 16:25 i piątek 14:50 - 15:35

Pląsy, gry i zabawy harcerskie (kl. 1-3) - wtorek 14:50 - 15:35

Zajęcia wspierające (kl. 1a) - piątek 12:55 - 13:40

Zajęcia wspierające (kl. 1b) - czwartek 14:00 - 14:45

Zajęcia wspierające (kl. 2a) - czwartek 14:50 - 15:35

Zajęcia wspierające (kl. 2b) - piątek 14:00 - 14:45

Zajęcia wspierające (kl. 3) - wtorek 14:00 - 14:45

Twórcze pisanie (kl. 2-3) - wtorek 14:50 - 15:35

 

KLASY 4-8

Zajęcia teatralne (kl. 4-6) - w planie lekcji

Ekologia (kl. 4-6) - w planie lekcji

Zajęcia wspierające z matematyki (kl. 4) - wtorek 14:50 - 15:35

Zajęcia wspierające z matematyki (kl. 5) - wtorek 14:50 - 15:35

Zajęcia wspierające z matematyki (kl. 6) - wtorek 14:00 - 14:45

Zajęcia wspierające z matematyki (kl. 7) - wtorek 14:00 - 14:45

Zajęcia wspierające j. polski  (kl. 4) - poniedziałek 14:00 - 14:45

Zajęcia wspierające j. polski  (kl. 5) - piątek 14:50 - 15:35

Zajęcia wspierające j. polski (kl. 6) - poniedziałek  14:00 - 14:45

Destination Imagination (kl. 4-5) - poniedziałek 14:00 - 15:35

Destination Imagination (kl. 6-7) - środa 15:40 - 17:15

Koło matematyczne (kl. 7) - poniedziałek 14:50 - 16:25

Przygotowanie do konkursów matematycznych (kl. 4-8) - piątek 14:50 - 15:35 (w okresach przed konkursami)

Koło przyrodnicze (kl. 4-8) - czwartek 15:40 - 16:25

Notatki wizualne Sketchnotki  (kl. 4-8) - piątek 14:00 - 14:45

Język hiszpański (kl. 4a i 4b) - wtorek 14:00 - 14:45 i czwartek 15:40 - 16:25

Język hiszpański (kl. 5a i 5b) - wtorek 15:40 - 16:25 i czwartek 14:50 - 15:35 

Język hiszpański (kl. 5c, 6a i 6b) - wtorek 14:50 - 15:35 i czwartek 14:00 - 14:45 

Koło filmowe (kl. 4-8) - piątek 14:00 - 14:45

Gazetka szkolna "Czcionka" (kl. 5-7) - wtorek 14:50 - 15:35

Zajęcia dodatkowe j. angielski - czwartek 15:40 - 16:25

Zajęcia wspierające z j. angielskiego - wtorek i czwartek 7:30 - 8:15 

Koło fizyczne (kl. 8) - piątek 7:30 - 8:15

Koło szachowe (kl. 4-7) - poniedziałek 14:50 - 15:35

Koło plastyczne (kl. 4-8) - czwartek 14:20 - 15:05

Futsal (chłopcy) - czwartek 7:15 - 8:15

SKS - koszykówka (kl. 4-8) - poniedziałek 15:40 - 16:25

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji