Zajęcia pozalekcyjne

Plan zajęć pozalekcyjnych w II semestrze roku szkolnego 2018/2019:

KLASY 1-3

Zajęcia teatralne (kl. 1-3) - w planie lekcji

Karate (kl. 1-3) - w planie lekcji 

Szachy (kl. 1-3) - w planie lekcji

Chór (kl. 1-3) - poniedziałek 14:45 - 15:35

Eksperymenty (kl. 2) - czwartek 14:00 - 14:45 (co dwa tygodnie)

Eksperymenty (kl. 3) - czwartek 14:00 - 14:45 (co dwa tygodnie)

SKS (kl. 1-3) - wtorek 15:40 - 16:25 i czwartek 14:50 - 15:35

Pląsy, gry i zabawy harcerskie (kl. 1-3) - wtorek 14:50 - 15:35

Zajęcia wspierające (kl. 1a) - czwartek 11:50 - 12:35

Zajęcia wspierające (kl. 1b) - piątek 11:50 - 12:35

Zajęcia wspierające (kl. 2) - środa 7:30 - 8:15

Zajęcia wspierające (kl. 3) - czwartek 12:55 - 13:40

Twórcze pisanie (kl. 2-3) - wtorek 14:50 - 15:35

Świat przyrody (kl. 2-3) - czwartek 14:00 - 14:45

KLASY 4-8

Zajęcia teatralne (kl. 4-6) - w planie lekcji

Ekologia (kl. 4-6) - w planie lekcji

Chór (kl. 4) - poniedziałek 14:00 - 14:45

Zajęcia wspierające z matematyki (kl. 4) - poniedziałek 14:00 - 14:45

Zajęcia wspierające z matematyki (kl. 5) - czwartek 14:50 - 15:35

Zajęcia wspierające z matematyki (kl. 6) - piątek 14:00 - 14:45

Koło matematyczne (kl. 6b) - wtorek 14:50 - 15:35

Koło matematyczne (kl. 7) - czwartek 14:50 - 15:35

Przygotowanie do konkursów matematycznych (kl. 4-8) - piątek 14:50 - 15:35 (w okresach przed konkursami)

Koło przyrodnicze (kl. 5-6) - piątek 14:00-14:45

SZOBS - terminy podane przez nauczyciela (jedna sobota w miesiącu)

Zajęcia wspierające j. polski  (kl. 4c) - wtorek 14:00 - 14:45

Zajęcia wspierające j. polski  (kl. 4a) - piątek  12:55 - 13:40

Zajęcia wspierające j. polski "Krok po kroku” (kl. 5b i kl. 6) - piątek  14:00 - 14:45

Koło Art.&Fakt (polonistyczno-artystyczne) - czwartek 14:00 - 14:45

Zajęcia uzupełniające z j. polskiego (kl. 8a) - piątek 14:50 - 15:35

Przygotowanie do egzaminu z j. polskiego (kl. 8b i 3G) - piątek 14:50 - 15:35

Gazetka szkolna "Czcionka" (kl. 5-7) - wtorek 14:50 - 15:35

Zajęcia dodatkowe j. angielski - czwartek 15:40 - 16:25

Zajęcia wspierające z j. angielskiego - wtorek i czwartek 7:30 - 8:15 

Koło fizyczne (kl. 8) - piątek 7:30 - 8:15

Koło szachowe (kl. 4-6) - poniedziałek 14:50 - 15:35

Koło plastyczne (kl. 4-8) - wtorek 14:50 - 15:35 i czwartek 14:00 - 14:45

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji