O projekcie

Fundacja Oświatowa EKOLA i  Szkoła Podstawowa EKOLA w okresie od lutego 2022 r. do stycznia 2023 r. realizują projekt pn. „EKOLA=Entuzjazm+Kreatywność+Odwaga+Lubię+Aktywność” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej przy dwudziestoprocentowym wkładzie fundacji EKOLA.

Beneficjentami projektu są uczniowie naszej szkoły. Każdy uczeń EKOLI, w okresie realizacji projektu, objęty będzie co najmniej jednym działaniem finansowanym przez projekt.

Działaniami realizowanymi przez szkołę będą zajęcia wspierające rozwój dzieci m.in. robotyka, zajęcia psychologiczne, matematyczne, obóz naukowy dla uczniów klas ósmych, przedsiębiorczość, tutoring, wyjścia i wyjazdy edukacyjne.