Sukcesy naszych uczniów

2017/2018

Dolnośląski konkurs plastyczno-literacki ANIMA pt. "Mali i duzi mieszkańcy lasu":

  • Maja Szarejko (kl. 5b) - laureatka konkursu

Międzynarodowy Turniej Badmintona "Silesia Cup":

  • Martyna Tatarek (kl. 7a) - I miejsce (kategoria młodzików młodszych, gra podwójna dziewcząt); II miejsce (kategoria młodzików młodszych, gra mieszana)

    

VI Otwarty Turniej Badmintona Dzieci i Żaków "Kłodnica Open":

  • Blanka Tatarek (kl. 3a) - II miejsce

    

2016/2017

XIII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień":

  • Amelia Kobylarz (kl. 6b) - finalistka konkursu

XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski „Wrocławska młodzież recytuje wrocławskich poetów”:

  • Maria Dziurdzia (kl. 6b) - finalistka konkursu

Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Odkrywamy talenty przyszłości" 2017:

  • Amelia Kobylarz (kl. 6b) - wyróżnienie

Konkurs poetycki "Weź słowo do ręki":

  • Mikołaj Niżyński (kl. 5) - laureat konkursu

2015/2016

Awans dwóch drużyn z SP EKOLA (kl. 4 i kl. 5) do Ogólnopolskiego Finału Odysei Umysłu:

Wyróżnienie w Konkursie Teatrów Szkolnych "Zielona Gęś" za spektakl Byle do lata w reżyserii Bartłomieja Kamińskiego - prezentacja spektaklu na Gali we Wrocławskim Teatrze Lalek:

  • klasa 5a 

X Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z ortografią na co dzień":

  • Keyaan Kashif (kl. 3) - finalista konkursu

XII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień":

  • Amelia Kobylarz (kl. 5b) - laureatka konkursu

XV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Wrocławska młodzież recytuje wrocławskich poetów”:

  • Maria Dziurdzia (kl. 5b) - laureatka konkursu: III miejsce

zDolny Ślązaczek - język angielski:

  • Marcin Zubrzycki (kl. 6) - laureat konkursu

English Master:

  • Marcin Zubrzycki (kl. 6) - laureat konkursu

Konkurs Wiedzy Przyrodniczej "Świetlik":

  • Lena Bissinger (kl. 1b) - nagroda główna
  • Zofia Klich (kl. 1a), Filip Beń (kl. 1b), Fryderyk Hoffmann (kl. 1b), Paulina Jurek (kl. 1b), Maria Przybył (kl. 1b), Maciej Wajda (kl. 5b) - nagrody

I Powiatowy Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny dla uczniów kl. 1-3 SP:

  • Mikołaj Dykier, Filip Klich, Michał Olesiński (kl. 3) - finaliści konkursu, IV miejsce

Alfik Matematyczny:

  • Maja Kurczyna (kl. 5b) - laureatka konkursu, 5 miejsce w województwie, 22 miejsce w kraju

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny:

  • Maksymilian Pordzik (kl. 4) - wyróżnienie
  • Maciej Wajda (kl. 5b) - wyróżnienie
  • Wiktoria Bryke (kl. 6) - wyróżnienie

I Wojewódzki Konkurs "Bajkowe Zadania":

  • Jakub Jurek (kl. 3) - finalista konkursu
  • Mateusz Lizurej (kl. 4) - finalista konkursu

Konkurs Matematyka i Ekonomia dla szkoły podstawowej:

  • Maciej Wajda (kl. 5b), Wiktoria Bryke (kl. 6), Krzysztof Smardz (kl. 6) - finaliści konkursu

V Mistrzostwa Dolnego Śląska w SUDOKU:

  • Sylwia Zawodna (kl. 3) - finalistka w kategorii kl. 1-3 SP
  • Wiktoria Bryke, Tomasz Gmytrasiewicz, Zofia Kurek, Jakub Musiał, Krzysztof Smardz, Julia Weretko (kl. 6) - finaliści w kategorii kl. 4-6 SP

2014/2015

XIV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Wrocławska młodzież recytuje wrocławskich poetów”

II miejsce: Maria Dziurdzia (kl. 4b)

XI Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień":

finalistka konkursu: Amelia Kobylarz (kl. 4b)

III Konkurs "Matematyka i Ekonomia dla Szkoły Podstawowej":

półfinaliści: drużyna w składzie: Malwina Góral (kl. 5), Wiktoria Bryke (kl. 5), Michał Wilk (kl. 6)

Międzynarodowy Konkurs Kartograficzny:

finalistka konkursu: Zosia Mrugała (kl. 5) - praca plastyczna autorstwa Zosi przeszła etap ogólnopolskich eliminacji i będzie prezentowana na finałowej wystawie w Rio de Janeiro (ogólnoświatowy etap konkursu)

Mistrzostwa Dolnego Śląska w SUDOKU:

finalista: Mateusz Lizurej (kl. 3)

2013/2014

23 Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wrocławiu: Mikołaj Chudzikowski (kl. 6) - laureat konkursu

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Maska afrykańska – inspiracje” w ramach projektu KROPLA AFRYKI, ZS EKOLA:

I nagroda: Barbara Birkmann (kl. 5)

Międzyszkolny Konkurs Muzyczny „Rytmy Afryki” w ramach projektu KROPLA AFRYKI, ZS EKOLA:

I nagroda (soliści): Dominika Ferneza (kl. 5)
I nagroda (zespoły): Wiktoria

2012/2013

Konkurs Recytatorski „Wrocławska młodzież recytuje wrocławskich poetów”, Komitet organizacyjny reprezentujący Towarzystwo Miłośników Wrocławia i Miejska Biblioteka Publiczna – Filia 23:

finalistka konkursu: Oliwia Pordzik (kl. 6b)

IV Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny „Odpowiednie dać rzeczy słowo”,  Szkoła Podstawowa nr 46:

6 miejsce: Anna Balcer (kl. 6b)

wyróżnienie: Oliwia Pordzik (kl. 6b)

Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny KROPLA AFRYKI na krótką formę literacką inspirowaną Afryką, ZS EKOLA:

wyróżnienie: Oliwia Pordzik (kl. 6b)

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na plakat promujący akcję KROPLA AFRYKI, ZS EKOLA:

Grand Prix konkursu: Urszula Błaszczak (kl.6a) 

nagroda II stopnia: Julia Cieplik (kl.6b); nagroda III stopnia: Bartosz Kozłowski (kl. 4)

wyróżnienia: Anna Balcer (kl. 6b), Dominika Kozłowska (kl. 6b), Patrycja Żegadło (kl. 6a)

2011/2012

XVII Konkurs Poetycki „Wrocław w twórczości poetyckiej młodzieży”, Towarzystwo Miłośników Wrocławia i Urząd Miejski we Wrocławiu:

wyróżnienie: Oliwia Pordzik (kl. 5b)

2010/2011

I Konkurs na debiut literacki. Edycja I "W poszukiwaniu magii świąt", Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki (SP i Gimnazjum):

II nagroda: Oliwia Pordzik (kl. 4b)

wyróżnienia: Jan Koźlik (kl. 4b) i Katarzyna Chajęcka (kl. 4a)

I Konkurs na debiut literacki. Edycja II – Wiersz, Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki:

II miejsce w kategorii 10-12 lat: Agnieszka Pelc (kl. 4a)

III miejsce w kategorii 10-12 lat: Szymon Jeżewski (kl. 5) 

I Konkurs na debiut literacki. Edycja III – Opowiadanie, Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki:

I miejsce w kategorii 10-12 lat: Szymon Jeżewski (kl. 5)

wyróżnienie w kategorii 10-12 lat: Urszula Błaszczak (kl. 4a) 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji