OTWARTA LEKCJA JĘZYKA POLSKIEGO

19 października odbyła się w EKOLI prowadzona przez p. Agatę Polańską lekcja otwarta języka polskiego dla przedstawicieli BBC i UPC, którzy rozważają realizację innowacyjnego projektu edukacyjnego opartego na nowoczesnej technologii multimedialnej. W lekcji wzięli udział uczniowie z klasy 3a gimnazjum, którzy, korzystając z interaktywnych materiałów, poszukiwali śladów mitologii greckiej we współczesnym języku. Z dumą informujemy, że goście byli pod wielkim wrażeniem wiedzy uczniów EKOLI oraz ich pracy w czasie zajęć i bardzo chwalili nowoczesną i twórczą zarazem lekcję. Zdjęcia z lekcji w naszej galerii - zapraszamy.