Skład Prezydium SU

ROK SZKOLNY 2016/2017

Marszałek SU Gimnazjum: Ada Trybuchowska (kl. 3G)

Wicemarszałek SU Gimnazjum: Ewa Bator (kl. 2G)

Marszałek SU Szkoły Podstawowej: Filip Juszczak (kl. 6a)

Wicemarszałek SU Szkoły Podstawowej: Joanna Kraśnicka (kl. 6a)

Stali członkowie Prezydium:
Sekretarz SU: Maria Salwa (kl. 3G)
Skarbnik SU: Zuzanna Daniłowicz (kl. 2G)
Fotograf: Zofia Kurek (kl. 1G) i Hu Jung (Heidi) Lee (kl. 3G)
Instagram: Dagmara Miłek (kl. 3G) i Maria Salwa (kl. 3G)
Strona internetowa: Wooho (Johan) Lee (kl. 3G)
Łącznik między Szkołą Podstawową i Gimnazjum: Anna Ciechowska (kl. 2G)
Łącznik między Szkołą Podstawową, Gimnazjum i ISE: Julia Menet (kl. preIB) i Julia Różańska (kl. IB1)

Sekcje:

  • dekoracyjna: Ewa Bator (kl. 2G) - przewodnicząca; Kornelia Birunt (kl. 5SP), Alicja Dróżdż (kl. 5SP), Joanna Kraśnicka (kl. 6aSP), Zofia Kurek (kl. 1G), Paulina Kamińska (kl. 6bSP)
  • kulturalna: Dominik Syska (kl. 2G) - przewodniczący; Sylwia Popek (kl. 6aSP), Ada Trybuchowska (kl. 3G)
  • promocji: Michał Olesiński (kl. 4aSP) - przewodniczący; Dominik Syska (kl. 2G), Marcin Zubrzycki (kl. 1G)
  • regulaminowa: Filip Juszczak (kl. 6aSP) - przewodniczący; Michał Szczerbiński (kl. 6aSP)

kl. 4a SP

Przewodniczący: Michał Olesiński
Wiceprzewodniczący: Maksymilian Zajas

kl. 4b SP

Przewodnicząca: Marta Suchocka
Wiceprzewodnicząca: Pola Trybuchowska

kl. 5 SP

Przewodnicząca: Kornelia Birunt
Wiceprzewodniczący: Maksymilian Pordzik

kl. 6a SP

Przewodnicząca: Joanna Kraśnicka
Wiceprzewodniczący: Jan Wróbel

kl. 6b SP 

Przewodnicząca: Paulina Kamińska
Wiceprzewodnicząca: Marika Kończyło

kl. 1 G

Przewodnicząca: Zofia Kurek
Wiceprzewodniczący: Marcin Zubrzycki

kl. 2 G

Przewodniczący: Dominik Syska
Wiceprzewodniczący: Michał Skalski

kl. 3 G

Przewodnicząca: Maria Salwa
Wiceprzewodniczący: Witold Warmuzek

Opiekun SU: Andrzej Polański

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji