DZIĘKUJEMY DONATOROM!

W ciepły i słoneczny poranek 19 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół EKOLA odbyło się uroczyste odsłonięcie tablic donatorów, dzięki którym szkoła otrzymała dofinansowanie na rozbudowę bloku sportowego i dydaktycznego. Uroczystość uświetnili znamienici goście, m.in. Marcin Przychodny – dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego, Jacek Sutryk – dyrektor Departamentu Spraw Społecznych miasta Wrocławia oraz Ewa Szczęch – dyrektor Działu Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych miasta Wrocławia. Nowa sala gimnastyczna oraz klasy dydaktyczne zachwyciły wszystkich estetyką i funkcjonalnością. Ważnym punktem sobotniej uroczystości był mecz otwarcia pomiędzy drużynami uczniów i rodziców. Tym razem zwyciężyła dojrzałość i doświadczenie, ale uczniowie już deklarują chęć rewanżu. Mamy nadzieję, że nowe obiekty w EKOLI będą cieszyły wszystkich przez długie lata.

Jeszcze raz dziękujemy naszym sojusznikom za pomoc w uzyskaniu dofinansowania, jak również za udział w uroczystości.