LAUREACI I FINALIŚCI ZDOLNEGO ŚLĄZAKA 2016

Tegoroczna edycja konkursu „Zdolny Ślązak” była dla uczniów Gimnazjum EKOLA wyjątkowo udana. Z dumą informujemy, że Oliwia Pordzik, uczennica klasy 3a gimnazjum została laureatką XV Dolnośląskiego Konkursu Historycznego z elementami WOS. Przywilejem, jaki niesie ze sobą uzyskanie tego tytułu, jest zwolnienie z  egzaminu gimnazjalnego w części historia i WOS. Natomiast tytuły Finalistów zdobyli Mikołaj Dziemieszkiewicz z kl. 3a – finalista XV Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego oraz XVI Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego oraz Bartosz Bogdański z kl. 3a – finalista IX Konkursu Języka Angielskiego. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!