SIATKARSKI POJEDYNEK

Grupa uczniów z klasy drugiej gimnazjum w składzie: Marysia Salwa, Hojung Lee, Witek Warmuzek, Makary Adamek oraz Oskar Radecki konsekwentnie realizuje projekt „Ani słowa o sporcie”, którego ideą jest propagowanie aktywności fizycznej wśród uczniów i rodziców. 27 lutego podczas Dnia Otwartego szkoły zorganizowano kolejny mecz: uczniowie gimnazjum EKOLA i klasy IB1 vs rodzice i nauczyciele. Tym razem drużyny zmierzyły się w meczu siatkówki. Trzysetowy pojedynek zakończył się zwycięstwem drużyny rodziców i nauczycieli, a rozegrane po nich dwa dodatkowe sety w składach mieszanych świadczą, że idea projektu świetnie się sprawdza.