OBÓZ NAUKOWY W KRZYŻOWEJ

Jeszcze zanim zaczęły się kwietniowe stresy, uczniowie klas 3a i 3b gimnazjum wyjechali na przedegzaminacyjny obóz naukowy do Krzyżowej. Tradycja organizowania tego typu wyjazdów sięga w EKOLI już kilkunastu lat i niezmiennie przynosi dobre efekty w postaci zadowolenia uczniów i wysokich wyników na egzaminie gimnazjalnym. W czasie pobytu w Krzyżowej trzecioklasiści uczestniczyli w specjalnie zorganizowanych lekcjach języka polskiego, biologii, historii, chemii, matematyki oraz geografii, podczas których pod czujnym okiem nauczycieli powtarzali materiał i utrwalali wiadomości. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale pełni wiedzy i optymizmu. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki!