POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku dla uczniów Gimnazjum EKOLA oraz International School of EKOLA, podczas którego wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za najlepsze wynik w nauce i działalność w Sejmiku Uczniowskim. Po raz pierwszy przyznany został honorowy tytuł Absolwenta Roku, którym wyróżniono Oliwię Pordzik z klasy 3a. Głównym punktem uroczystości było pożegnanie absolwentów Gimnazjum EKOLA z klas 3a i 3b. Wzruszenie, słowa podziękowania, a przed wszystkim piękne wspomnienia spędzonych wspólnie lat na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich. Drodzy Absolwenci, sięgajcie, gdzie wzrok nie sięga! Trzymamy za Was kciuki!