TAJEMNICE TEATRU

3 listopada gimnazjaliści z klas 2a i 2b pod opieką p. A. Polańskiej i p. E. Syski mieli okazję zwiedzić Teatr Muzyczny Capitol. Niezwykle ciekawa wycieczka pozwoliła młodzieży nie tylko lepiej poznać przestrzeń wyremontowanego teatru, docenić odtworzone z dbałością o detale przedwojenne wnętrza, ale i poznać wiele aktorskich tricków i scenicznych tajemnic. Kontynuacją współpracy ZS EKOLA z Capitolem będzie uczestnictwo uczniów ze szkoły podstawowej oraz z gimnazjum w cyklicznej akcji czytania dzieciom w Teatrze Muzycznym, nad którą patronat objęła Fundacja „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Literaturę uczniowie będą poznawać dzięki aktorom z Capitolu.