JUŻ FERIE...

W tym roku dolnośląscy uczniowie nie czekali długo na zimowe ferie. Jeszcze nie zdążyli przyzwyczaić się do nowej daty w kalendarzu – rok 2018 – a już rozpoczęli dwutygodniowy styczniowy wypoczynek. Życzymy wszystkim uczniom EKOLI, aby wrocławskie dni ferii były pełne relaksu, miłych spotkań, kinowych atrakcji, interesujących lektur, zaś wyjazdy w góry czy nad morze były zdrowe i bezpieczne, aby zima nie zawiodła, a pogoda sprzyjała zapalonym narciarzom. Życzymy również dobrych rozmów z bliskimi, a od czasu do czasu beztroskiego leniuchowania.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół  EKOLA