GALERIA MARCINA

W myśl zasady: „Moje możliwości nie kończą się na moich kompetencjach” uczniowie klasy 2 gimnazjum w bieżącym roku szkolnym wraz z wychowawczynią rozpoczęli cykl działań tutoringowych opartych na wzmacnianiu i rozwijaniu zdolności oraz mocnych stron. W ramach działań m.in. w czasie godzin wychowawczych uczestniczą w ćwiczeniach uczących radzenia sobie w trudnych sytuacjach, w rozmowach tutoringowych oraz wyznaczają sobie oparte na zasobach cele do realizacji. Jednym z efektów tych działań jest wystawa prac plastycznych Marcina Zubrzyckiego, którą można zobaczyć w szkolnym holu. Dodatkową atrakcję stanowi „meduza”, czyli wpisane w każdy z rysunków logo -  zagadka autora. Czy uda Wam się je odnaleźć? Zapraszamy do galerii.