DRUGI WIECZÓR TALENTÓW

19 marca 2018 we wrocławskim  klubie Firlej odbył się II Ekolowy Wieczór Talentów. Swoje artystyczne umiejętności zaprezentowali uczniowie Zespołu Szkół EKOLA, którzy wcześniej przeszli przez szkolne eliminacje. Zgromadzona publiczność wysłuchała ciekawych interpretacji utworów współczesnych oraz klasycznych zagranych na fortepianie i wiolonczeli. Wystąpił także duet wokalno-gitarowy, który wykonał utwór z repertuaru Eda Sheerana pt. „Perfect". Wielki entuzjazm wzbudziły występy młodych wokalistów, którzy przygotowali na ten wieczór bardzo zróżnicowany repertuar. Szczególną oprawę miała ostatnia część koncertu uświetniona minirecitalem przez panią Justynę Szafran oraz pana Tomasza Leszczyńskiego, aktorów Teatru Muzycznego „Capitol". Nie można pominąć w organizacji wieczoru roli Sejmiku Uczniowskiego, który przygotował na szkolny koncert bilety, a całkowity dochód z ich sprzedaży przekazał na pomoc dzieciom z Domu Małego Dziecka przy ulicy Parkowej we Wrocławiu.