RAZEM W NOWEJ SZKOLE

Dla każdego młodego człowieka kolejny rok to ważny czas w nastoletnim życiu, szczególnie kiedy rozpoczyna się naukę w nowej szkole. Uczniowie klasy pierwszej Dwujęzycznego Liceum EKOLA uczestniczyli w integracyjnym spotkaniu, dzięki któremu mogli się lepiej poznać. Zajęcia z pedagogiem w sali Stowarzyszenia Tratwa to ćwiczenia metodą dramy, a także gry i wspólne zabawy, rozmowy, między innymi o tym, jak ważne są w szkolnej codzienności dobra komunikacja i pozytywna afirmacja. Lunch po zajęciach to również element bycia razem w nowej szkole i w nowej grupie rówieśników. Życzymy wszystkim uczniom klasy pierwszej, aby szybko poczuli się ważną częścią ekolowej wspólnoty.