Wydarzenia

Śr 19.06

Czerwiec 2019

zakończenie roku szkolnego
Wieczór Talentów 2017 / EKOLA Talent Show 2017

Wieczór Talentów 2017 / EKOLA Talent Show 2017

autor zdjęć: Luca Krarup (IB2) / photos by Luca Krarup (IB2)

Języki obce

Języki obce są jedną z mocniejszych stron naszej szkoły. Wszystkie przedmioty w programie Matury Międzynarodowej nauczane są po angielsku. Angielski jako przedmiot pojawia się w dwóch opcjach: język ojczysty oraz język drugi na poziomie rozszerzonym, co pozwala osiągnąć wysoki stopień zaawansowania, rozwinąć umiejętność swobodnej komunikacji, cieszyć się literaturą, teatrem, filmem angielskiego obszaru językowego w wersji oryginalnej, lepiej zrozumieć kulturę krajów anglojęzycznych, ponieważ poprzez język docieramy do niej znacznie bliżej. Zachęcamy do lektury anglojęzycznych prac naszych uczniów: esejów, recenzji filmów i książek, reportaży.

Mamy ponadto od lat w ofercie język niemiecki oraz hiszpański. Począwszy od pierwszej sesji egzaminacyjnej w roku 2008, średnia ocen z egzaminów maturalnych z angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego jest niezmiennie bardzo wysoka.    

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji