EKOLOWY TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH

O popularności gier planszowych nie trzeba nikogo przekonywać, ale warto wspomnieć, że są dzisiaj formą nauki, zabawy, relaksu i dla dorosłych, i dla dzieci. Nauczyciele EKOLI, którzy też lubią planszówki, zorganizowali w dniu swojego święta Turniej Gier Planszowych dla dziesięciu międzyklasowych drużyn. Uczniowie sprawdzali swoją wyobraźnię, umiejętność kojarzenia, kreatywność, ale przede wszystkim świetnie się bawili i poznawali, grając w „Tabu” czy „Imago”. Rozmowy i wspólnie spędzony czas okazały się ważniejsze niż rywalizacja, choć uzyskane punkty potwierdziły wielkie zaangażowanie niektórych drużyn w zwycięstwo. Turniej planszówek zakończyła słodka uczta i wiele uśmiechów na pożegnanie.