LWÓW JEST PIĘKNY!

W maju uczniowie klasy IB1 spędzili cztery wspaniałe dni w pięknym Lwowie. Po kilkunastogodzinnej podróży grupa, mimo zmęczenia, postanowiła rozpocząć poznawanie miasta od długiego spaceru po Rynku i spróbowania ukraińskiej kuchni. Uczniowie podziwiali nie tylko zieloną scenerię i wyjątkową architekturę, w następnych  dniach, z wychowawcą w roli przewodnika, zwiedzili miejsca takie jak Opera Lwowska, Cmentarz Łyczakowski i Arsenał, zobaczyli również wyjątkowe wystawy w Pałacu Potockich oraz Lwowską Galerię Sztuki, w której poznali między innymi nowoczesne malarstwo młodych artystów z całego świata. Mimo że podróż powrotna zajęła dużo czasu uczniowie nie żałowali wyjazdu ani przez chwilę.