RAZEM W ZŁOTYM STOKU

Po długim wielomiesięcznym okresie nauczania zdalnego i ograniczonych kontaktów z koleżankami oraz kolegami ze szkoły uczniowie klasy DP1 mogli spędzić wreszcie czas w swoim gronie, nie tylko na nauce, ale bawiąc się i relaksując. Korzystając z pięknej pogody, wybrali się do pełnego atrakcji parku linowego w Złotym Stoku. Czekało ich tam wiele różnych emocji, od ekscytacji do przełamywania własnych lęków. Wspinając się po drzewach, zjeżdżając na tyrolkach, szybując między niebem a ziemią, nazbierali pozytywnej energii na wiele kolejnych dni i poczuli przedsmak wakacji.