ŚWIĄTECZNY KONCERT

W prawdziwie świątecznej atmosferze 19 grudnia odbył się w auli uroczysty koncert przygotowany przez uczniów z klas edukacji wczesnoszkolnej. Dzieci zaśpiewały świąteczne piosenki przy akompaniamencie  wielkiej orkiestry, grającej na różnych instrumentach, dźwięki fletów, dzwonków stołowych i na tubach wprowadziły wszystkich zebranych w radosny nastrój. Potem uczniowie zaprezentowali dwa przedstawienia teatralne „Olimpiada zimowa” i „Czarna piłka” oraz wiersze, zagrali  także na fletach kolędy. Po występach obdarowali rodziców upominkami wykonanymi na zajęciach i przekazali im życzenia w różnej formie. Koncert był pięknym wprowadzeniem w świąteczny czas.

GALERIA