BIBLIOTEKA PEŁNA TAJEMNIC

Od wielu lat na całym świecie październik jest Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Celem akcji organizowanej przez International Assosiation of School Librarianship  jest podkreślenie roli bibliotek w życiu szkoły i rozwijaniu czytelnictwa wśród uczniów. Z tej okazji młodzi czytelnicy z klas czwartych samodzielnie odkrywali księgozbiór i zakamarki Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej, uczestnicząc w zajęciach „W labiryncie tajemnic biblioteki”. Wszyscy świetnie rozwiązali przygotowane dla nich zagadki, a zdobyte w czasie zabawy wiadomości na pewno przydadzą się  w czasie kolejnych wizyt w bibliotekach.

GALERIA