SPORTOWY DZIEŃ NAUCZYCIELA

Zgodnie z tradycją 14 października podczas uroczystego pasowania do społeczności EKOLI zostali przyjęci uczniowie, którzy w bieżącym roku szkolnym rozpoczęli naukę w naszej szkole. Po części oficjalnej uczniowie zjedli wraz z wychowawcami zdrowe śniadanie, a następnie wzięli udział w turnieju sportowym. Nauczyciele wychowania fizycznego dziękują wszystkim walecznym drużynom i wytrwałym kibicom za uczestnictwo w meczach. Do ostatniej kropli potu rywalizowały drużyny uczniów i drużyny mieszane - uczniów i nauczycieli. Największe wyrazy uznania należą się paniom Ani Bocian i Monice Szczerbie, które na boisku zostawiły serce. Do następnego sportowego spotkania!

GALERIA