MAM TĘ MOC

Wiele się ostatnio mówi o tym, że dzieci coraz częściej mają problem z określeniem swoich mocnych stron, za to łatwo przychodzi im wskazanie, czego nie potrafią. Uczniowie klasy 4a zmierzyli się z zadaniem, którego celem było odnalezienie i zaprezentowanie tego, w czym każdy z nich jest dobry. Zainspirowani przygodami bohaterów komiksu przygotowali prezentacje własnych pasji, talentów i zainteresowań. Dla wszystkich był to nie tylko trening wystąpień publicznych i okazja do zastosowania w praktyce poznanych na lekcji porównań, ale też sposób, aby dowiedzieć się nieco więcej o swoich kolegach i przekonać, że każdy ma swoją niezwykłą moc.

GALERIA