JAK POGODZIĆ PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM?

Trzecioklasiści razem z młodszymi kolegami z klasy 2a i 2b przekonali się, że dzięki dobrej organizacji można pogodzić przyjemne z pożytecznym i pod opieką wychowawczyń spędzili wspaniały tydzień w Karpaczu, ucząc się, bawiąc, zwiedzając. Dzieci zobaczyły piękną Świątynię Wang, wędrowały z przewodnikiem po górach, odwiedziły schronisko Samotnia, Muzeum Minerałów i podziwiały widoki nad Dzikim Wodospadem. Atrakcjami były dla nich także dyskoteka, ognisko z kiełbaskami czy zabawy ruchowe.

Zgodnie z planem uczniowie mieli też codziennie zajęcia lekcyjne, częściowo prowadzone przez lokalnych nauczycieli. Tydzień bez szkoły, ale łączący naukę i różne przyjemności bardzo podobał się wszystkim dzieciom.

GALERIA