SPOTKANIE AUTORSKIE

Pełne pozytywnej energii spotkanie z Justyną Suchecką, dziennikarką TVN24 specjalizującą się w sprawach młodzieży, autorką książki „Young Power”, w którym wzięli udział chętni uczniowie z klas 4-8, to ważne wydarzenie w szkolnej codzienności. Czas spędzony na niemalże dwugodzinnej rozmowie o książce i jej niezwykłych bohaterach, o odnajdywaniu swoich pasji i wytrwałości w dążeniu do realizacji celów minął błyskawicznie i pozostawił wielki niedosyt, stąd pomysł kolejnego spotkania, być może już nie tylko w wirtualnej przestrzeni. Wszystkim uczestnikom spotkania należą się brawa za dociekliwość i odwagę. Serdecznie dziękujemy pani Justynie i zapraszamy do Wrocławia.