ŻEGNAJCIE WAKACJE! WITAJ SZKOŁO!

Drodzy Uczniowie,

choć żal nam wakacji, chwil beztroski i wypoczynku, to na pewno z ciekawością i odrobiną niepokoju wkraczacie w nowy rok szkolny 2023/24, pytając: „jak będzie, co się zdarzy, jaki będzie dla mnie ten czas”?  Dla uczniów klas pierwszych nowa przestrzeń szkoły, nieznani nauczyciele, koleżanki i koledzy to z pewnością i stres, i ciekawość. Ale przyjazna atmosfera, życzliwość i wsparcie od pierwszych dni września pomogą wszystkim w podjęciu nowych wyzwań i dobrego początku roku szkolnego.

Życzymy Wam motywacji do zdobywania wiedzy, poznawczej pasji, radości z małych i dużych sukcesów, przyjaźni na zawsze, odkrywania nieznanego, lekcji twórczych, a także inspirujących, poczucia bezpieczeństwa oraz odwagi do wyrażania siebie.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół EKOLA