ZIELONA SZKOŁA W RADKOWIE

W czasie egzaminów gimnazjalnych uczniowie z klas 1, 2, 3, 4a, 4b i 5 uczyli się i bawili według indywidualnych programów w pięknie położonym Radkowie w Kotlinie Kłodzkiej, w pobliżu Gór Stołowych.

W czasie Zielonej Szkoły odbyło się między innymi strzelanie z łuków do tarcz, zajęcia na ściance wspinaczkowej, lepienie z gliny. Interesujące okazały się wyprawy po górach, a także wycieczka do kopalni węgla w Nowej Rudzie, przejażdżka kolejką pod ziemią, poszukiwanie w hałdach odcisków roślin i zwierząt. Bawiono się również przy ognisku i na dyskotece. Ta Zielona Szkoła to na pewno wydarzenie w życiu Ekolowej społeczności.