EGZAMINY W LONDYNIE

Od kilku lat EKOLA prowadzi nauczanie domowe polskich dzieci na stałe przebywających za granicą. Na egzaminy uprawniające do przejścia do następnej klasy dzieci przyjeżdżały w czasie wakacji do Polski. W tym roku po raz pierwszy nauczyciele przeprowadzili egzaminy w dniach 4-7 czerwca w Londynie. Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej oraz wicedyrektor szkoły, A. Mitas, przeegzaminowały ponad czterdzieścioro dzieci z klas 1-3. Większość z nich wykazała się dużą wiedzą wymaganą programem i otrzymała promocję do następnej klasy. Emocje towarzyszące egzaminom były duże, zwłaszcza wśród tłumnie przybyłych rodziców. Gratulujemy uczniom promocji, ale przede wszystkim determinacji w nauce w ojczystym języku.