DZIEŃ RODZINY

Już po raz trzeci 12 czerwca 2015r. w ZS EKOLA obchodzono Dzień Rodziny. W auli spotkali się uczniowie z klas 1-3, ich rodzice oraz zaproszeni goście – dzieci, które od września rozpoczną naukę w EKOLI. Bogaty program artystyczny przygotowany został przez uczniów pod kierunkiem wychowawczyń oraz p. B. Kamińskiego i p. M. Kłoczko. Pierwszaki zaprezentowały przedstawienia „Księżniczka techno” i „Wycieczka”, ich starsi koledzy „Kto w kulki leci”, a trzecioklasiści sztukę przygotowaną na Przegląd Teatrów Szkolnych Zielona Gęś „Jak Allah stworzył konia” oraz scenkę „Kibice”. W drugiej części programu wspólnie zaśpiewano kilka piosenek, szczególnie pięknie zabrzmiał utwór „Świat to wielka tajemnica”, zagrany przez uczniów klasy trzeciej na dzwonkach chromatycznych. Dzień Rodziny zakończyły pokazy zumby i słodki poczęstunek.