PRZECINEK I KROPKA

Wrzesień dla uczniów klasy 1b to czas wielu atrakcyjnych zajęć. Warsztaty w Empiku – „Przecinek i kropka” propagowały czytelnictwo wśród dzieci. 23 września pierwszoklasiści znaleźli się w świecie książek. Poznali nie tylko przestrzeń księgarni, ale także uczestniczyli w quizie z nagrodami. Wszyscy otrzymali bogato ilustrowaną książkę Marcina Pałasza „Książki są fajne i kropka” wydaną pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej, a także imienne dyplomy „za przeżycie fantastycznej i odkrywczej wyprawy do świata książek, za poznanie świata pełnego magii i piękna, za odkrycie wielkiej tajemnicy książek”.