KONKURSY, KONKURSY…

Już od września odbywają się w EKOLI różne konkursy, także plastyczne, które potwierdzają talenty i pasje uczniów. W Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Piękno leży pod nogami” wyróżniono Dominikę Kozłowską z klasy 3a Gimnazjum. Jej pracę zakwalifikowano na wystawę pokonkursową, której wernisaż odbędzie się 30 listopada w Łodzi i wezmą w nim udział uczniowie EKOLI. W konkursie na ekslibris EKOLI zwyciężyła Zofia Grzywacz z klasy 5a Szkoły Podstawowej, a w kategorii graficznych technik warsztatowych Amelka Kobylarz z klasy 5b. Poziom konkursu był wysoki i wyróżniono w nim dużą grupę uczniów, których prace zostaną wykorzystane w księgozbiorze szkolnej biblioteki. Gratulujemy!