AKCJA CHARYTATYWNA „CZEŚĆ JAK CZAPKA”

Tradycją ZS EKOLA jest organizowanie przez uczniów wielu akcji  charytatywnych. Klasa czwarta szkoły podstawowej wzorem swoich nieco starszych kolegów i  koleżanek stanęła na wysokości zadania i 10 grudnia 2015r. zorganizowała  świąteczny kiermasz. W ten sposób uczniowie wsparli ogólnopolską akcję  „Cześć jak czapka” zorganizowaną przez Fundację „Na ratunek dzieciom z  chorobą nowotworową”. Oprócz wyśmienitych pierniczków i wspaniałych wypieków  atrakcją kiermaszu były zdjęcia w czapkach. Na czapkowy odzew  odpowiedzieli także najmłodsi EKOLACY z klasy pierwszej szkoły podstawowej. Zdjęcia z akcji w naszej galerii.