DZIEŃ SENIORA

Jak co roku 21 stycznia w szkolnej auli spotkali się seniorzy – babcie i dziadkowie – z najmłodszymi uczniami z klas 1-3, uroczyście obchodząc swoje święto. Dzieci przygotowały ciekawy program artystyczny: przedstawienia teatralne, okolicznościowe piosenki, kolędy odegrane na fletach, kolorowych dźwiękowych rurach akustycznych i ceramicznych dzwonkach. Uczniowie z klasy 1a i 1b zatańczyli dla gości. Zarówno życzenia p. dyrektor Joanny Lejzy, jak i prezenty (wykonane pastelami portrety oraz laurki) sprawiły wszystkim wiele radości. Spotkanie zakończył przygotowany przez gimnazjalistów słodki poczęstunek. Wzruszenie i wdzięczność to uczucia, które towarzyszyły całemu spotkaniu.