PIERWSZAKI NIE BOJĄ SIĘ DENTYSTY

15 lutego 2016 roku dzieci z klasy 1b odwiedziła pani stomatolog Agnieszka Błońska (mama jednego z uczniów), która przystępnie i interesująco przybliżyła im ważne tematy: budowę zębów, przyczyny próchnicy, sposoby jej zapobiegania. Pani doktor przeprowadziła też wiele zabaw dotyczących zasad higieny jamy ustnej i zdrowych dla zębów produktów. Dzieci mogły wykazać się wiedzą w quizach, otrzymały też lusterko dentystyczne, dyplom uczestnictwa w zajęciach oraz książeczkę „Dentysta? Ja się nie boję!” z rysunkami. Po takich zajęciach pierwszaki z pewnością nie będą bały się wizyty u stomatologa. Zdjęcia ze spotkania- zobacz tutaj.