PODZIEL SIĘ MISIEM Z KOLEGĄ...

Zapraszamy wszystkie dzieci z klas 1, 2, 3 i ich Rodziców do aktywnego włączenia się w akcję zbiórki dla najbardziej potrzebujących rodzin z okolic szkoły. Prosimy o: zabawki w dobrym stanie odzież dziecięcą i dla dorosłych, książki, słodycze mikołajowe. Zbiórka będzie trwała w okresie 03-28 listopada. Dary prosimy przynosić do sal 8 (kl. 1), 9 (kl. 2) i 5 (kl. 3). Na wszelkie pytania chętnie odpowie wychowawczyni kl. 3, Pani Ewy Czuszkiewicz (sala 5). Dystrybucją darów zajmą się pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Oficerskiej, z którym nawiązaliśmy współpracę.