FINALIŚCI KONKURSÓW POLONISTYCZNYCH

Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnych polonistycznych sukcesach uczniów EKOLI. Do finału X Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień” organizowanego przez Centrum Edukacji Humanistycznej LOGOS awansowali Oliwia Pordzik z kl. 3a (kategoria gimnazjum) oraz Keyaan Kashif z kl. 3 (kategoria szkoła podstawowa). Natomiast do finału XII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień” zakwalifikowała się już Amelia Kobylarz z kl. 5b SP. Trzymamy kciuki za laury w finale i gratulujemy również pozostałym uczniom, którzy w drugim etapie konkursu uzyskali bardzo wysokie noty.