WSPANIAŁY TYDZIEŃ W RADKOWIE

Wszyscy uczniowie z klas Edukacji Wczesnoszkolnej spędzili kwietniowy tydzień na obozie w malowniczym Radkowie w Kotlinie Kłodzkiej, odpoczywając, bawiąc i ucząc się. W bogatym programie znalazło się wiele wycieczek: do Skalnych Grzybów, do lasu, rowerowa, ale także strzelanie z łuku, gry, wspinaczka na ściance, zawody sportowe. Uczniowie bawili się na dyskotece i przy ognisku, mieli również zajęcia w laboratorium. Wspaniałe, domowe jedzenie smakowało wszystkim najmłodszym uczniom EKOLI. Mimo tygodniowej rozłąki z rodzicami dzieci nie chciały wracać do Wrocławia, bo pobyt w Radkowie był dla nich wielkim przeżyciem. Zdjęcia w galerii szkolnej oraz po kilknięciu tutaj.