W ŚWIECIE BAŚNI ANDERSENA

W szkolnej bibliotece, dzięki inicjatywie p. Ewy Ściepuro, odbył się 24 maja 2016 konkurs czytelniczy, w którym wzięły udział dwie trzyosobowe drużyny z klas drugiej i trzeciej. Miały one wykazać się znajomością baśni Jana Christiana Andersena. Drużynom kibicowali ich koledzy, także z klas pierwszych. W konkursie zwyciężyli drugoklasiści (Lena Szafrańska, Marysia Pudełek, Adam Solecki). Wszyscy uczniowie mogli także obejrzeć wystawę prac plastycznych dzieci z klas 1a i 1b pod tytułem „Moja ulubiona baśń Andersena”. Wręczenie nagrody zwycięzcom odbędzie się 16 czerwca w Dniu Rodziny.

Zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych i zdjęć z konkursu.