ROWEROWY FINAŁ ROKU

21 czerwca, w nagrodę za wspaniałą pracę przez cały rok szkolny, uczniowie z klasy 1a wraz z wychowawczynią p. Martą Gościmińską i rodzicami wyruszyli na rowerową wycieczkę po Parku Grabiszyńskim. Dzieci potwierdziły znajomość przepisów ruchu drogowego, jadąc po alejkach parku bezpiecznie i sprawnie. Po długiej przejażdżce wszyscy dotarli do pola golfowego i tam urządzono piknik, na którym serwowano pizzę i lody. Inne atrakcje tego pogodnego dnia to gra w minigolfa oraz zwiedzanie stajni Hucuł i spotkanie ze zwierzętami. Według dzieci była to bardzo udana wycieczka potwierdzająca integrację klasy i radość ze wspólnie spędzonych chwil.

zdjęcia