DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Wśród różnych ważnych inicjatyw Dzień Języków Obcych obchodzony w EKOLI 28 września to nie tylko lingwistyczne zabawy, ale przede wszystkim integracja zróżnicowanej pod względem wieku społeczności szkoły. Uczniowie z klas z Maturą Międzynarodową przygotowali dla młodszych kolegów gry i zabawy językowe oraz prezentacje. Mogli oni doskonalić swoje kompetencje w zakresie języków angielskiego i niemieckiego oraz nauczyć się witać i żegnać w językach rosyjskim i koreańskim, poznać kolory w języku hiszpańskim, a także przekonać się, że alfabet chiński nie jest taki trudny.