JUŻ WAKACJE...

Klasa pierwsza SP pod opieką wychowawczyni p. Ewy Jeleńskiej i rodziców pożegnała rok szkolny 2013/2014, wybierając się 12 czerwca na wycieczkę do zoo. Zwiedzanie ogrodu wzbudziło wiele emocji, szczególnie oglądane motyle, krokodyle i małpy. Dzieci odszukały także orła bielika, którego piór szukały na przedstawieniu pod tytułem „Rejs”. W maju bowiem uczniowie wystąpili na XII Przeglądzie Teatrów Szkolnych Zielona Gęś i otrzymali wyróżnienie za piękne stroje i dekoracje. Pierwszy rok nauki w EKOLI minął wszystkim bardzo szybko, ale swoją pracą pierwszaki zasłużyły na wspaniały wakacyjny odpoczynek.